wifi turecko

Neomezený internet v Turecku

Při plánování dovolené v Turecku jsem zjistil, že pokud chcete kvalitní připojení ohledně internetu a nechcete se spolíhat na hotelovou FREE WIFI a nebo místní SIM karty v Turecku, kde musíte vždy u nákupu ukazovat pas, tak si musíte připravit velký balík peněz, jelikož nabídky operátorů u nás jsou opravdu šílené.

Naštěstí jsem vyzkoušel firmu www.wifiturecko.cz a objednal jejich přenosný router, který slibuje neomezenou wifi po celém Turecku v rychlosti 4G a to kdekoliv! Vše bylo tak, jak je uvedeno na jejich webu a to:

  • Po příletu jsem přijel na hotel, kde na mě čekal balíček s internetem
  • Aktivace a následné spojení s telefonem bilo během minuty
  • Internet běžel perfektně i s dalším připojením mobilů do hotspotu z řad rodiny
  • Projeli jsme celou lokalitu SIDE, všude i na plážích fungovalo volání přes watsupp, sdílení fotek, emaily i streamování, navíc spolu hotspotem získáte power banku, která prodlouží nabití od dalších 7 hodin.
  • Celkem jsem za 7 dnů spotřeboval více jak 80GB za cenu necelých 1.500 Kč :))) Když jsem se ptal u nás v ČR, kolik bych zaplatil u našich operátorů, tak mi bylo řečeno že minimálně 89.000 Kč – 115.000 Kč :)))

Celkově jsem byl se službou moc spokojen a doporučuji vyzkoušet všem, co chtějí perfektní, rychlý a bezpečný internet na dovolenou 🙂 než se neustále omezovat na pomalou, přetíženou a ne tolik bezpečnou FREE WIFI v hotelech, restauracích a pod………..

Napiš komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress